Пет меча, а повторно вкупната квота е над 50

Денешните пет предлози во Квотите на денот носат вкупен коефициент од 54.57 и вреди да се одиграт затоа што и вчера се докажа дека сите комбинации може да бидат добитни.

Осасуна е домаќин на Мајорка и тука е потребно да има победник во пресметка на која ќе бидат постигнати барем два погодоци. Оваа комбинација се вреднува со 2.45.

Манчестер сити нема друга опција освен да победи на гости кај Тотенхем, па затоа и предвидувањата се дека ќе има погодоци во мрежата на домаќините. За Сити да постигне барем еден погодок во првиот дел, а на крајот гостите да дадат три или повеќе голови, квотата е 2.25.

Реал Мадрид е домаќин на Алавес и тука се очекува да има барем еден погодок во првото полувреме, а 2+ во вториот дел, комбинација која вреди коефициент од 2.20.

Жирона како да се претплати да игра дуели со многу погодоци, па така се очекува да биде и против Вилјареал и затоа опцијатата е гол-гол 4+, што носи коефициент од 2.25.

ЛДУ Кито на свој терен игра против Јуниор Баранкиља и се очекува победа на домаќинот во пресметка на која во првото полувреме треба да има најмалку еден погодок за да биде добитна комбинацијата со квота од точно два.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име тука

- Оглас -

Најнови вести