Пети: Ливерпул на Клоп е подобар од „непобедливите“ на Арсенал

Легендата на Арсенал ги налути фановите на Топчиите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *