Пиоли: Ибрахимовиќ е пример за сите нас

Стратегот го пофали човекот кој со два гола го реши градското дерби на „Џузепе Меаца“

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *