Пиоли: На почетокот на сезоната судиите велеа дека ваквите ситуации не се пенал

Тренерот на Милан разочаран од начинот на којшто неговиот тим пропушти шанса да го победи Јувентус.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *