По кратка постапка: австралискиот владетел Ѓоковиќ го уништи Медведев!

Русинот имаше 20 победи по ред, но налета на човекот кој има девет титули во девет финалиња во Австралија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *