Почнаа проблемите – Клоп ќе им забрани на играчите настап за репрезентациите

Ако мора да минат карантин од 10-14 дена, менаџерот на Ливерпул најави дека нема да им дозволи на фудбалерите да настапат во квалификациските мечеви во март.

Слични вести...