Погледнете ја глупоста на Хансен што можеше да ги елиминира Данците (Видео)

Еден од најдобрите ракометари на денешницата за малку ќе беше трагичар на најдраматичното четвртфинале во историјата на Мундијалите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *