Покетино со Нејмар ќе напаѓа прв трофеј во ПСЖ

Првата ѕвезда на Светците се враќа во составот за Суперкуп-пресметката против Марсеј.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *