Пример за помалите клубови – Полски шестолигаш за 90 минути продаде акции во вредност од милион евра

КТС Весло е вистински модел како треба да работат помалите клубови.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *