Реал го доби и кошаркарското Ел Класико, завршницата беше шокантна и луда (Видео)

Гасол повеќе им одмогна отколку што им помогна на каталонците, финиш каков што може да понуди само кошарката.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *