Реал пак со 3-1 против Ливерпул, победа во последен час за Сити (Видео)

Шарени резултати на англиските екипи, најава за супер реванши.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *