Ливерпул од првиот шут даде гол, реваншот ќе одлучува за полуфиналистот (Видео)

Салах даде важен гол за Црвените кои покажуваат друго лице во однос на првите 45 минути.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *