Ренова со два пенали го казни „плиткиот“ Вардар

Ако Шкендија победи во Велес, трката за титулата ќе стане многу интересна.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *