Ретко кој како Мбапе: 24 години се чекаше на хет-трик против Барса на „Камп ноу“

Експлозивниот напаѓач на Светците го потопи шпанскиот вицепрвак среде Барселона.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *