Мбапе-шоу и голема одмазда за фамозната „ремонтада“, ПСЖ и Ливерпул со една нога се во четвртфинале (видео)

ПСЖ со убедливите 4-1 над Барселона се враќа во Париз, тимот на Клоп положи голем испит против Црвените бикови.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *