Роналдо „стрелаше“ и на загревањето: Погоди редар, па спортски отиде да провери дали е во ред (фото)

Го местеше нишанот, па несреќно настрада работникот на стадионот во Берн.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *