Роналдо заборави да дава голови од слободен удар – Погледнете каде ја „рогна“ топката (Видео)

Кристијано постигна гол во првото полувреме против Израел во јубилејниот 175-ти меч за европските прваци, но имаше и очаен удар што заврши во горните редови од трибините.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *