Русија со една акција ни покажа како се игра за пласман на Евробаскет (Видео)

Не победија убедливо во Перм со 94:77 и со тимската акција во третата четвртина ни го покажаа рецептот за големи дела

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *