Русите и го блокираа патот на Македонија кон Евробаскетот

Домаќините не декласираа во Перм со 94:77 и сега мисијата е речиси невозможна, а ни требаат две победи против Италија и Естонија

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *