Седмицата на Андонова е за чиста десетка, погледнете го евроголот на македонската репрезентативка (Видео)

Со прекрасен удар од огромна далечина го постигна својот седми гол во Првата шпанска лига

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *