Андонова постигна фантастичен гол од 40 метри, ќе игра со Леванте во квалификации за ЛШ

Нашата репрезентативка постигна неверојатен погодок и ја запечати и победата против Атлетик Билбао и настапот на тимот во квалификациите за елитното натпреварување

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *