Сега немаше свирежи кон Донарума кој урна рекорд стар 56 години а Италија е „бронзена“ во Лигата на нации

Домаќините немаа потешкотии против ослабената Белгија во мечот за третото место

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *