Шампионска лекција од Баерн за Лацио, „ножичките“ на Жиру за победа на Челзи (Видео)

Две гостински победи во Лигата на шампионите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *