Тинејџер испиша историја за Баерн во ЛШ (Видео)

Актуелниот европски првак само по 45 минути може да биде прогласен за патник во четвртфиналето.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *