Шкендија разбиена од Борец, „фенерџијата“ покажа колку е изедначена лигата

Велешани направија нешто што одамна не му успеало на некој македонски клуб.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *