Шпанците се скараа – Гранада и Атлетик ќе останат без премиерата во петок

Раководството на Ла Лига и челниците на шпанската федерација немаат ист став за мечевите во петок и во понеделник, па стартниот меч од новото издание е на стенд-бај

Слични вести...