Што толку го изпровоцира Ѓоковиќ за да реагира налудничаво? (видео)

Можеби ова е моментот по кој Србите ја загубија психолошката битка со руските тенисери, за на крај да претрпат и елиминација

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *