Нов пораз на Ѓоковиќ, Србија испадна од Дејвис купот

После голема драма, Србите се елиминирани од Русија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *