Слатка добивка во Кисела Вода – Со дваесче и гол со последниот шут си стигна до ќар од 3.000 евра

Со микс од разните игри што ги нуди Sport Life, мајсторски се одиграни два добитни тикети со по 11 натпревари во две скопски населби.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *