Состанок на „Олд Трафорд“ по инвазијата на навивачите, ќе се игра ли дербито два часа подоцна?

Има отштетувања на тревникот, камерите на стадионот за ТВ пренос се делумно оштетени, но сепак најверојатно мечот меѓу Манчестер јунајтед и Ливерпул ќе се игра, но од 19:30 часот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *