Србите одговорија на прозивките дека Јокиќ игра кошарка како ватерполист

По победата на Денвер над Лејкерс, се појави хит-фотографија на Јокиќ со капче за ватерполо.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *