Стотиoт гол на Салах во Премиер лигата, и повредата на Елиот ја одбележаа победата на Ливерпул (видео)

Само четворица во историјата побрзо од Салах стигнаа до 100 гола.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *