Хорор повреда претрпе талентот на Ливерпул, Салах испаничено бараше да интервенира лекарската екипа (видео)

Левата нога на Елиот се заглави во лизгачкиот старт од Страјк, големи се шансите да се работи за тешка скршеница

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *