Тажна ноќ за челичниот џезер – Пет години не пропушти меч, повредата му ја уништи серијата од 418 настапи по ред

Проблемот со ахиловата тетива беше посилна од ветеранот, кој не настапи за првпат по 16. декември 2015 година

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *