Тесниот триумф во „Јане“ е знак дека МЗТ нема да помине лесно во Гевгелија

Штрковите одат по втора победа во финалната серија против Еуро Никел.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *