Тодоров: Ние сме единствен тим со две победи кој не се пласира на ЕП!

Селекторот го пофали патриотот Димитријевиќ што играл повреден и жали за лошата игра во првото полувреме против Естонија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *