Кошаркарската репрезентација на Македонија остана без Евробаскетот 2022!

Ја имавме шансата која ја чекавме пред турнирот во Перм, но реалноста покажа дека сме далеку од враќање во елитата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *