Тотенхем цели 35 години чекаше една ваква вечер!

Победата над Манчестер сити има едно посебно значење за лондонскиот тим

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *