Цели 20 години не се случило вакво чудо за Реал Мадрид и Барселона

Шокантни порази за двата тима пред Ел Класико

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *