УЕФА го менува курсот – Ќе се игра фајнал-фор за титулите во ЛШ и во ЛЕ?

Конечната одлука ќе биде донесена на 17 јуни, а шпанските медиуми откриваат дека се размислува за нов формат за да се заврши сезоната.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *