УЕФА ни најавува нов карантин – Овој е сладок и нуди 17 шампионски дуели за 22 дена

Скај Италија објави дека ќе се игра од 7. до 29. август, за кога е закажано финалето во Лигата на шампионите во Истанбул, а мечевите во Европа Лигата се закажани за 2. до 27. август

Слични вести...