УЕФА остро го критикуваше судијата кој побара автограм од Халанд

Романскиот арбитар имаше посебна цел што побара потпис од младата норвешка ѕвезда, но Европската фудбалска куќа не толерира таков потег

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *