Капа доле: Судијата што побара автограм од Халанд откри која му била целта

Првично многумина го осудија за потегот, но сега...

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *