Данска е последната пречка за одбојкарско злато на Македонија во Сребрената лига

Данците вечерва со 3:1 во сетови ја победија Унгарија и утре ќе ни бидат последниот ривал за промоција во Златната Европска лига

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *