Спартанците се моќни кога е најтешко – Македонија ја победи Хрватска со 3:2, ќе игра финале во Сребрената лига

Во драматичен меч успеавме да ги победиме Хрватите и сега не чека финале против Унгарија, или Данска

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *