Вајналдум го испофали соиграчот: Верати е на исто ниво како Меси и Роналдо

Играчот од средниот ред со пофални зборови за својот колега од ПСЖ

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *