Верувате во Македонија на СП во Египет? Коефициентот дека ќе бидеме први во групата е одличен!

Ако верувате во чудо, може да одиграте и дека нашата репрезентација ќе игра во финалето или дека дури ќе стане и светски првак.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *