Ни се отвора патот за победа на стартот на СП, Шведска речиси со Б тим ќе игра во Египет!

Швеѓаните ќе бидат сериозно ослабени, тоа е шанса која момците на селекторот Брестовац треба да ја искористат.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *