Вест хем ќе урне клупски рекорд за голгетер на Порто

Португалските медиуми веќе потврдија, Марега од Порто се сели во Лондон.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *