Видал се пофали со 12 титули за 15 години, а Пике го праша: Кога ќе освоиш Лига на шампиони? (Фото)

Ѕвездата на Барселона го провоцира својот поранешен клупски колега и пријател.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *